Príbehy z praxe

Z výchovného ústavu

Pamätám si na  dievčinu, môžeme ju nazvať, napr. Eva.  Bola veľmi milá, ale bol to veľký „beťár“. Ak ste sa s ňou rozprávali, otvorila svoje srdce a mohli ste počuť jej príbeh.

Celý príbeh »

 

Z centra poradensko-psychologických služieb

Raz k nám  prišiel „rozvodový prípad“ – manželský pár, v ktorom sa manželka rozhodla podať návrh na rozvod. Boli nádherným párom. Keď ste sa na nich pozerali, ťažko bolo uveriť tomu, čo sa doma odohrávalo.

Celý príbeh »

 

Rogeriánsky prístup

Raz prišiel klient, ktorého môžeme nazvať Adam. Mala som pri ňom pocit, že patrí skôr do kompetencie psychiatra. Bol veľmi vzťahovačný, podozrievavý, nedôverčivý. Stále si overoval, či ...

Celý príbeh »

 

Hypnoterapeutickým prístupom

Prišiel, nazvime ho Tomáš. Veľmi sympatický, mladý muž, ktorý sa chcel ženiť. Bol tu však háčik, a tým bola nespoľahlivá erekcia, ktorá mu bránila v plnohodnotnom sexuálnom živote.

Celý príbeh »

 

Regresnou terapiou

Dlho predtým, ako som sa začala venovať regresnej terapii, chodila ku mne mladá klientka, nazvime ju Barborka. Bolo to veľmi živé dievčatko, ktoré malo život pred sebou. 

Celý príbeh »Metódou RUŠ

Príbeh o vysnívanom tehotenstve

Istí manželia dlhodobo nemohli mať deti. Keď vyčerpali iné možnosti počatia, rozhodli sa prísť za mnou.

Celý príbeh »

 

Príbeh o zmene myslenia

Staršia klientka prišla za mnou s tým, že má depresie. Cítila sa zneužívaná mužmi a tvrdila, že už naozaj nevie, čo má robiť.

Celý príbeh »